Form submitted successfully, thank you.

Error submitting form, please try again.

Category Archives: moda – fashion

baroque

Barok fascynuje mnie od wielu lat, zarówno w malarstwie jak i architekturze. Jest jakaś niezwykła duchowość emanująca z obrazów mistrzów baroku.  Postanowiłem zrealizować z modelką Magdą Zawada i wizażystką Sabiną Piechaczyk mały projekt inspirowany malarstwem barokowym. Oto wybrane fotografie z naszej sesji wykonanej w całości w studiu FOMO.

View full post »

sesja fashion – secesyjne impresje

Sesja z mojej pracowni, w moich ulubionych klimatach. Modelka: Magdalena Zawada, makijaż i fryzura: Sabina Piechaczyk. Oto kilkanaście ujęć z trwającej blisko 10 godzin sesji.

View full post »

sesja fashion

Oto kilka kadrów z sesji wykonanej przeze mnie w studiu FOMO z eteryczną Magdaleną. sesja fashion Poznań  

View full post »

NOWA strona www i domena studia fotograficznego FOMO

Po miesiącu pracy ruszyła dziś nowa strona i domena mojego studia w Poznaniu: www.studiofomo.pl  Na stronie opublikowane są prawie wyłącznie fotografie studyjne, które wykonuję już od lat pod szyldem FOMO. Można tam znaleźć fotografie dziecięce, portrety,  zdjęcia reklamowe i produktowe, fotografie ciążowe, akty i inne. Studio mieści się w centrum Poznania w kamienicy przy ul. […]

View full post »

Sara Julia – odrobina vintage

Młodziutka Sara Julia odwiedziła moje studio około tydzień temu. Bardzo chce zostać fotomodelką. Moim zdaniem ma nietuzinkową urodę i interesujący sposób pozowania. Życzę jej powodzenia i dorzucam swoje pięć groszy do kapelusza.

View full post »